desanboyamakinalari@hotmail.com
0232 479 74 57

NELER YAPIYORUZ?


TOZ BOYA FIRINLARI-TOZ BOYA KABİNLERİ-YAŞBOYA KABİNLERİ-SU PERDELİ KABİNLER-OTO BOYA KABİNLERİ-AHSAP DESEN FIRINLAR-TEPSİLİ KURUTUCULAR-DÖNER KURUTUCULAR-FLAŞ KURUTUCULAR-VACUMLU KURUTUCULAR-UV KURUTUCULAR-İNVRARED KURUTUCULAR-BANTLI KURUTUCULAR-KURUTMA ODALARI-SEBZE KURUTMA FIRINLARI-KONVEYÖR SİSTEMLERİ -RULOLU KONVEYÖERLER-HELEZON KONVEYÖRLER -TAŞIMA BANTLARI-ÇAVUŞ BANTLAR-EBATLAMA KONVEYÖRLERİ-HİDROLİK LİFTLER-İŞ MONTAŞ KO MASALARI-PVC KONVEYORLER-YÜKSEK ISI FANLARI-SERPANTİNLER-TALAŞ ÇEKME MAKİNALARI-PELET MAKİNALARI-PELET ÜRETİM TESİSLERİ-PELET KAZANLARI-PELET YAKITLI ISITMA SİSTEMLERİ.

TOZ VE YAŞ BOYA TESİSLERİ

..

OTO BOYA KABİNLERİ

 

KURUTMA FIRINLARI

.

KONVEYÖR SİSTEMLERİ

 

ISITMA SİSTEMLERİ

 

NEDEN DESAN ?


DESAN MAKİNA, her geçen gün büyüyen çıtasıyla şehrimizin ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. İç ve dış piyasalarda elle gösterilen markalar arasında yer alan desan markası kalitede ve hizmette süreklilik prensibiyle çalışmalarını 25 yıldırr başarıyla sürdürmektedir.

 

DESAN MAKİNA,25 yıla yaklaşan tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterileri ile geliştirdiği ilişkilerini yeni teknolojileri takip ederek sürdürmeyi amaç edinmiştir.

 

DESAN MAKİNA,nın her bir çalışanı, müşteri odaklılığı benimser ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerin her türlü problemine çözüm üretme anlayışıyla çalışır.

 

DESAN MAKİNA,Kuruluşundan bugüne, farklı üretim alanlarında bilgi ve tecrübe edinmiş firmamız, özellikle KURUTMA makinaları ve ekipmanları alanında uzmanlaşmıştır. çeyrek asrı gecen süre boyunca, ulusal ve uluslararası pazarda haklı bir yer edinmiştir.

KALİTEGelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayoruz.

GÜVENDESAN markası kalitede ve hizmette süreklilik prensibiyle çalışmaktadır..

SERVİSServis ağımızla ve deneyimli personollimizle her zaman yanındayız.

UYGUN FİYATEn iyiyi en uygun fiyatla sunma prensibi ile hareket ediyoruz.